zbog loših rezultata

Mandžukić koštao Mihajlovića klupe Milana

Talijanski prvoligaš Milan otkazao je suradnju s trenerom Sinišom Mihajlovićem zbog loših rezultata...

Cristian Brocchi privremeni je trenera Milana do kraja sezone, objavio je klub iz Serie A na svojim službenim stranicama.

Podsjetimo, hrvatske nogometne reprezentacije Mario Mandžukić bio je strijelac za Juventus koji je u susretu 32. kola Serie A kao gost svladao Milan s 2-1. Mandžukić je pogodio za 1-1 u 27. minuti preciznim udarcem sa 15-ak metara nakon odličnog dvostrukog progravanja s Moratom. Prethodno je Milan poveo golom Alexa (18), da bi u drugom poluvremenu pobjedu Juventusu osigurao Pogba (65).

Milan je trenutačno šesti u talijanskom prvenstvu, ali u zadnjih pet utakmica nisu ostvarili pobjedu i od mogućih 15 bodova uzeli su samo dva.

Mihajlović je sjeo na klupu 'rossonera' na početku sezone. Milan je zadnji put bio prvak Italije 2011. godine.

Četrdesetogodišnji Brocchi dolazi iz omladinske škole koju od 2014. godine vodi umjesto Pippa Inzaghija.