Minimalno, za tri boda

Cristiano Ronaldo i Pjanić donijeli novu pobjedu Juventusu u Serie A

Stara dama u svom stilu - minimalno, s jednim golom razlike, ali dovoljno za nova tri boda.

Cristiano Ronaldo i Miralem Pjanić (Foto: AFP) (Foto: Afp)

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa 8. kola talijanske Serie A Juventus je u Torinu svladao Bolognu sa 2:1 (1:1) i zadržat će se na vrhu ljestvice.

Vodeći pogodak za Juve postigao je Cristiano Ronaldo u 19. minuti. Bologna je izjednačila u 26. minuti preciznim udarcem Danila.

Pobjedu momčadi Maurizija Sarrija donio je Miralem Pjanić, koji je u 54. minuti sretno došao do lopte u kaznenom prostoru gostiju i sa 13 metara svladao gostujućeg vratara Skorupskog.

Napoli je sa 2:0 bio bolji od Verone, a strijelac oba pogotka bio je poljski napadač Arkadiusz Milik (37, 67).

Josip Iličić (Foto: AFP) Nevjerojatno što je Atalanta prosula: Vodili 3:0 kod Lazija i nisu pobijedili! divider