kakav niz

Nakon Juventusa i Milana Jurićeva Genoa pobijedila i Fiorentinu!

Tri mjeseca nakon što je kiša prekinula susret 3. kola talijanske Serie A Genoa je slavila protiv Fiorentine pred 25 tisuća gledatelja...

U nastavku prekinutog susreta 3. kola talijanskog nogometnog prvenstva Genoa Ivana Jurića je na stadionu Luigi Ferraris pred 25,000 gledatelja pobijedila Fiorentinu 1-0. Utakmica je prvotno igrana 11. rujna, međutim zbog jakog pljuska je prekinuta u 27. minuti, a nastavak je uslijedio tri mjeseca kasnije.

Pobjedu Genoi donio je Darko Lazović u 37. minuti, točnije u desetoj minuti nastavka. Gosti su najbliže izjednačenju bili u 59. minuti kada je Mauro Zarate uzdrmao vratnicu sa više od 20 metara.

Za Fiorentinu je cijeli susret odigrao Milan Badelj, dok je Nikola Kalinić ušao u igru u 53. minuti umjesto Hrvoja Milića.

Jurić je s Genoom u listopadu pobijedio Milan, a u studenom i aktualnog prvaka Juventus.

Ovom pobjedom Genoa je skočila na deseto mjesto sa 23 boda, dok je Fiorentina ostala na sedmom mjestu sa 26 bodova. U vodstvu je Juventus sa 39 bodova ispred Rome (35) i Milana (32).