Ronaldo izjednačio

Ramos opet spasitelj Reala: Donio preokret i skok preko Barce!

Kraljevski klub na Santiago Bernabeuu je sredinom prvog dijela gubio, ali je uspio uzeti sva tri boda.

Real Madrid je s 2:1 pobijedio Betis u 27. kolu Primere i tako na najbolji mogući način iskoristio poraz Barcelone kod Deportiva u La Coruni.

Gosti su poveli u 25. minuti kada je vratar Reala Keylor Navas prvo obranio udarac Antonija Sanabrije, ali mu je lopta ispala iz ruke i završila je u mreži.

No, u 22. minuti sudac je propustio isključiti vratara Navasa, koji je izvan kaznenog prostora srušio srpskog veznjaka Betisa Darka Brašanca, koji je išao sam prema golu. Sudac je ostao nijem, samo je pokazao da se igra nastavi.

U 41. minuti, nakon ubačaja Marcela, Cristiano Ronaldo glavom pogađa za 1:1.

Betis je u 78. minuti ostao sa igračem manje nakon što je isključen Cristiano Piccini. Tri minute kasnije Real zabija nakon kornera. Ubacio je Toni Kroos, a Sergio Ramos glavom pogađa za pobjedu 2:1.

Luka Modrić odigrao je cijeli susret za Real, dok je Mateo Kovačić ostao na klupi za pričuve.