Juve igrao, Doria uzela bod

Sampdoria Siniše Mihajlovića otkinula bod Juventusu u Torinu

U prvoj nedjeljnoj utakmici 15. kola talijanske Serie A Sampdoria je gostovala kod Juventusa i uzela veliki bod...

Lider talijanskog prvenstva silovito je otvorio utakmicu i imao nekoliko prilika za vodstvo u prvih 10 minuta, a mrežu gostiju zatresao je lijevi branič Patrice Evra u 12. minuti. Loptu je u kazneni prostor ubacio Claudio Marchisio, a Evra ju je glavom poslao u nebranjeni dio mreže.

Juventus je imao priliku i 'podebljati' svoje vodstvo, no Sergio Romero bio je nesavladiv. Od 30. minute prvog poluvremena Samdoria je zaigrala daleko bolje, te je svako malo priprijetila vratima Stare dame.

Na poluvremenu je Siniša Mihajlović u igru uveo Manola Gabbiadinija, a to mu se isplatilo već nakon šest minuta. Talijan je primio loptu na rubu desne strane kaznenog prostora Juventusa i onda odmjerenim udarcem pogodio dijagonalu za 1-1.

Do kraja susreta pogodaka više nije bilo, tako da su nakon 15 odigranih utakmica Juventus i Sampdoria zadržali svoje pozicije koje su imali i uoči ovog kola - prvu i petu.