Prvi posrtaj

Ronaldo ispisao povijest, ali Jurić je njemu i Juventusu pokvario feštu

Nakon onog u Rimu, ove se subote u sklopu Serie A dogodilo i iznenađenje u Torinu.

Ivan Jurić (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Po prvi put u ovoj sezoni Juventus nije uspio pobijediti! U 11. kolu Serie A na svom su terenu odigrali 1:1 protiv Genoe, na čiju se klupu vratio Ivan Jurić i u prvoj utakmici uzeo supervrijedan bod.

U natjecateljskim utakmicama je Stara dama slavila je u osam prvenstvenih susreta ove sezone, a pobjede su ubilježili i u oba susreta u Ligi prvaka. Pobjednička serija stala je ove subote...

A sve je počelo idealno za Juve. U 18. minuti je Cristiano Ronaldo uz dosta sreće pogodio za vodstvo, ispisavši ujedno tim pogotkom povijest jer je postao prvi nogometaš sa 400 postignutih golova u pet najjačih europskih liga.

Polovicom drugog poluvremena, u 67. minuti, izjednačio je Daniel Bessa i do kraja se Genoa uspjela obraniti.

Nakon dva mandata u 2016. i 2017. godini, Jurić se početkom listopada treći put vratio na klupu Genoe, kao nasljednik Davidea Ballardinija. Debi je imao na najgorem mogućem gostovanju, kod prvaka Juventusa, no njegova momčad je odigrala sjajno izborivši remi.

Za Juve je do 81. minute igrao Mario Mandžukić, no uklopio se u sivilo domaćeg sastava.