Ni Inter nije siguran

Roma na bod od Lige prvaka: Bit će velike borbe ovo proljeće

Iz Serie A će četiri prvoplasirana sastava izboriti mjesto u Ligi prvaka sljedeće sezone...

Roma (Foto: AFP) (Foto: Afp)

U posljednjoj utakmici 24. kola Serie A na Olimpicu je Roma s 2:1 pobijedila Bolognu.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, da bi Vučica početkom nastavka povela pogotkom Aleksandra Kolarova iz jedanaesterca u 54. minuti.

U 73. je prednost Rome povećao Federico Fazio nakon što je ostao neometan poslije ubačaja iz kuta.

Momčad koju je nedavno preuzeo Siniša Mihajlović uspjela je do kraja ublažiti poraz preko Nicole Sansonea u 84. minuti.

Bila je ovo 11. prvenstvena pobjeda Rome ove sezone kojom su ostali na samo jednom bodu zaostatka za četvrtoplasiranim Milanom. A ta četvrta pozicija cilj je jednih i drugih jer iz Italije će četiri prvoplasirana sastava izboriti izravni plasman u Ligu prvaka u sezoni 2019./2020.

Daleko nije niti Inter, on ima pet bodova viška u odnosu na Rimljane.