Gaze sve pred sobom

Roma i Juventus nastavili savršeni niz

Nogometaši Rome nastavili su stopostotan niz u novoj sezoni Serie A.

U petom kolu Roma je svladala Veronu 2:0, a osim savršenog niza od pet trijumfa Giallorossi su četvrti put sačuvali svoju mrežu netaknutom.

Dugo su Rimljani lomili otpor gostiju sa sjevera Italije, sve do 75. minute kada Alessandro Florenzi matira Pierluigija Gollinija. Krenula je Verona nakon toga na sve ili ništa i dobila je - pogodak. U 86. minuti Mattia Destro potvrđuje trijumf domaćih.

Do pete pobjede u pet utakmica stigao je i Juventus, koji je u Bergamu s 3:0 slavio protiv Atalante.

Carlos Tevez je u 35. minuti donio vodstvo gostima, a Atalanta je u 59. minuti imala priliku izjednačiti, ali je German Denis promašio jedanaesterac. Odmah u istoj minuti na drugoj strani Tevez svojim drugim pogotkom lomi utakmicu, a priču je zaključio Alvaro Morata u 83. minuti.