breaking news !: Milanović: "Ovo je priprema za državni udar. To im neće proći, nemojte se bojati!"
'bomba'

VIDEO Kakva golčina: Nije Will Griggs, ali je 'On Fire'!

Prekrasan pogodak viđen je u Poljskoj gdje je Legia ugostila irski Dundalk...

Večeras je odigrana polovica uzvratnih utakmica play-off runde Lige prvaka u kojima smo vidjeli nekoliko iznenađenja i jedan sjajan pogodak. Robbie Benson postigao je gol koji bi mogao konkurirati za jedan od najboljih u sezoni.

Vezni igrač Dundalka zabio je za vodstvo irske momčadi na gostovanju kod Legije. Igrala se 19. minuta kada je Gannon ubacio s desne strane, glavom ju je na otprilke 13, 14 metara poslao McMillan, a na nju je natrčao i isprve pod gredu poslao Benson. Bila je to prava 'bomba' irskog veznjaka, no u konačnici se pokazala 'beznačajnom.

Naime, poljska je momčad izborila nastup u skupini Lige prvaka zahvaljujući rezultatu iz prve utakmice kada je u Irskoj bilo 2:0. Dundalk je od 67. minute imao i igrača više nakon isključenja Hloušeka, no nije to znao iskoristiti. U samoj završnici Legia je stigla do izjednačenja te je s ukupnih 3:1 izborila nastup u skupini Lige prvaka.