Promašaj kola

Velški napadač propustio šokirati Engleze: Je…. sam ljut i živčan zbog toga!

Napadač Walesa Rob Earnshaw izjavio je da je bio iznimno ljut zbog svog promašaja u drugome poluvremenu protiv Engleske u kvalifikacijskoj nogometnoj utakmici za Europsko prvenstvo iduće godine...

Earnshaw je ušao kao zamjena za Stevea Morisona, napadača Norwicha, te je u 75. minuti utakmice sa svega nekoliko metara promašio čisti zicer za izjednačenje. Napadač Walesa bio je vidno iznerviran tim promašajem, ali je istaknuo da je reprezentacija iznimno napredovala pod trenerskom palicom Garyja Speeda.

''Za mene osobno ovo je katastrofa. Blago rečeno j..... sam ljut i živčan! Neću pogledati snimku promašaja. Nema šanse. Samo se nadam da ću još jednom u budućnosti dobiti priliku zaigrati na Wembleyju'', rekao je nakon utakmice Velšanin.

''Ali, gledajući širu sliku cijelog nastupa mogu reći da smo kao momčad puno napredovali u odnosu na prošle utakmice'', zaključio je Earnshaw.

Engleska je na kraju slavila 1-0, pogotkom Ashleyja Younga iz prvog poluvremena.