S vatrenima na utakmicu protiv Španjolske u Gdanjski

Sudjelujte u velikoj nagradni igri Castrola i uz malo sreće osvojite ulaznicu za nogometnu utakmicu hrvatske reprezentacije protiv Španjolske na europskom prvenstvu u Ukrajini i Poljskoj!

Nakon što su propustili svjetsko prvenstvo "vatrene" sada čeka nov veliki izazov; mogu li naši dečki doći do finala europskog prvenstva u Ukrajini i Poljskoj? Hrvatska se na "istok" uvrstila nakon trijumfa protiv Turske u dodatnima kvalifikacijama i u prvom djelu natjecanja će igrati protiv Irske, Italije i Španjolske.

Castrol vam omogućuje da budete dio nezaboravnog nogometnog ljeta. Pri kupnji 4 litara Castrol EDGE motornog ulja dobivate promotivni DVD – Ronaldo Tested to the Limit u kojem se nalazi unikatni kod za sudjelovanje u nagradnoj igri. Uz malo sreće možete osvojiti i glavnu nagradu – ulaznicu za nogometnu utakmicu Hrvatska : Španjolska u Gdanjskom, smještaj u hotelu s 4 zvijezdice i prijevoz Zagreb-Gdanjski-Zagreb. Osim toga možete osvojiti i 30 nogometnih lopti UEFA EURO 2012™ ADIDAS CASTROL.

Castrol je prvi put bio sponzor europskog nogometnog prvenstva 2008. godine u Austriji u Švicarskoj, a nakon toga bio je i sponzor svjetskog prvenstva u Južnoafričkoj republici. Tvrtka osnovana već prije više od 100 godina nastavit će s sponzorstvima i u budućnosti; pored takmičenja u Poljskoj i Ukrajini Castrol već ima i ugovor za svjetsko prvenstvo u Brazilu 2014. godine.

Castrol ima i ugovor s jednim od najboljih ako ne i najboljim nogometnim igračem na svijetu: Portugalcom Cristianom Ronaldom. Ronaldo, inače igrač madridskog Reala, je glavna zvijezda dokumentarnog filma Tested to the Limit u kojem mogu navijači zaista vidjeti, što treba imati ovako vrhunski nogometaš. U inovativnim snimkama Ronaldo iskazuje svoju snagu – tehničko, fizičko i mentalno - te dokazuje da njegov uspjeh nije slučajan. Odlični rezultati nisu slučajni ni kod motornog ulja Castrol EDGE, koji je u želji za najboljim rezultatima testiran u najtežim uvjetima.