Nogomet
SPORTOVI
Nogomet
Spektakl je zajamčen

Pogledajte RASPORED SVIH utakmica po skupinama na SP-u Brazilu

U petak je u brazilskom Costa do Sauipeu održan ždrijeb skupina za Svjetsko prvenstvo u Brazilu...

gol expired (Foto: DNEVNIK.hr)

Raspored svih utakmica (po našem vremenu) u grupnoj fazi natjecanja na svjetskom nogometnom prvenstvu u Brazilu 2014.:

Raspored utakmica Svjetskog prvenstva po skupinama:

Prvo kolo:

12.06. Četvrtak

22.00 Brazil – Hrvatska

13.06. Petak
18.00 Meksiko – Kamerun
21.00 Španjolska – Nizozemska
*Ponoć: Čile – Australija

14.06. Subota
18.00 Kolumbija – Grčka
21.00 Urugvaj – Kostarika
*Ponoć: Engleska – Italija
* 3 ujutro: Ob. Bjelokosti - Japan

15.06. Nedjelja
18.00 Švicarska – Ekvador
21.00Francuska – Honduras
*Ponoć: Argentina - BiH

16.06. Ponedjeljak
18.00 Njemačka – Portugal
21.00 Iran – Nigerija
*Ponoć: Gana – SAD

Drugo kolo:

17.06. Utorak
18.00 Belgija – Alžir
21.00 Brazil – Meksiko
*ponoć: Rusija – R. Koreja

18.06. Srijeda
18.00 Australija – Nizozemska
21.00 Španjolska – Čile
*ponoć: Hrvatska – Kamerun

19.06. Četvrtak
18.00 Kolumbija - O. Bjelokosti
21.00 Urugvaj – Engleska
*ponoć: Japan – Grčka

20.06. Petak
18.00 Italija – Kostarika
21.00 Švicarska – Francuska
* ponoć: Honduras – Ekvador

21.06 Subota
18.00 Argentina – Iran
21.00 Njemačka – Gana
*ponoć Nigerija – BiH

22.06. Nedjelja
18.00 Belgija – Rusija
21.00 Koreja – Alžir
*ponoć: SAD – Portugal

* službeno su dan kasnije

Treće kolo:

23.06. Ponedjeljak
18.00 Nizozemska – Čile
18.00 Australija – Španjolska
22.00 Hrvatska – Meksiko
22.00 Brazil – Kamerun

24.06. utorak
18.00 Italija – Urugvaj
18.00 Kostarika – Engleska
22.00 Japan – Kolumbija
22.00 Grčka – O. Bjelokosti

25.06. Srijeda
18.00 Nigerija – Argentina
18.00 BiH – Iran
22.00 Ekvador – Francuska
22.00 Honduras – Švicarska

26.06. Četvrtak
18.00 SAD – Njemačka
18.00 Portugal – Gana
22.00 Koreja – Belgija
22.00 Alžir - Rusija

Još brže do sportskih vijesti i prijenosa. Preuzmi novu DNEVNIK.hr aplikaciju

Nastavi čitati

Nastavi čitati