Bez primljenog gola

Odlična partija mladih u Ukrajini: Rebić junak važne pobjede!

Hrvatska nogometna reprezentacija do 21 godine upisala je u drugom nastupu kvalifikacija za Euro 2015. drugu pobjedu u skupini 5.

Vrsta koju vodi Niko Kovač slavila je u Lvivu kod Ukrajine s 2:0.
Odličnu igru je mlada hrvatska selekcija okrunila dvama golovima u prvih 20 minuta utakmice. Prvo je u 16. minuti Mateo Kovačić odlično poslužio Antu Rebića, koji je doveo našu momčad u vodstvo. Samo tri minute kasnije, Rebić je asistirao Dinamovom igraču Marcelu Brozoviću koji je postavio konačni rezultat. Nakon uvjerljive gostujuće pobjede nad Lihtenštajnom 5:0, selekcija Nike Kovača upisala je novo slavlje bez primljenog gola.

U drugoj utakmici naše skupine, Švicarska je u gostima svladala Lihtenštajn sa 6:0.

Idući ispit će Hrvatska imati kod kuće protiv Lihtenštajna 10. listopada, a četiri dana kasnije očekuje je teško gostovanje kod Švicarske. Te dvije selekcije predvode ljestvicu s maksimalnih 6 bodova.