Brazilac odgovorio

'Neymar je sebičan i ne radi za momčad'

Izbornik olimpijske reprezentacije Egipta Hany Ramzy, nakon poraza svojih nogometaša od Brazila 3-2, kritizirao je nastup jedne od najvećih zvijezda u Londonu, Neymara...

U ogledu 1. kola skupine C na Millenium stadionu u Cardiffu Brazilci su, nakon vodstva 3-0 iz prvog poluvremena, strijepili u završnici utakmice s Egiptom koji se približio na 3-2. No, Brazil je sačuvao prednost i upisao pobjedu, a uz pohvale vlastitim izabranicima izbornik "faraona" uputio je i kritike na račun 20-godišnjeg napadača Santosa.

''Sigurno je da će postići velike stvari, ali moje je mišljenje da bi morao više igrati za momčad. Ponekad sam imao dojam da je sebičan i da igra isključivo radi sebe, samo kako bi pokazao svoj veliki talent. Još je mlad i stoga mora naučiti više igrati za momčad'', izjavio je Ramzy, a nije dugo trebalo čekati na odgovor brazilskog nogometaša.

''Mislim da to nije bio slučaj u ovoj utakmici. Radio sam predano za momčad i to je ono što želim - pomoći da "seleçao" pobjeđuje'', uzvratio je strijelac trećeg pogotka za Brazil.

U drugih 45 minuta Egipćani su minus od 3-0 preko Aboutrike i Salaha smanjili na 3-2 i prijetili u završnici susreta na čega je posebno ponosan Ramzy.

''Mislim da su nakon 3-0 iz prvog dijela svi mislili da je utakmica riješena. Čak su i Brazilci bili uvjereni da je gotovo, ali moji igrači nisu odustajali i nikada neće'', rekao je egipatski izbornik.

U 2. kolu olimpijskog turnira 29. srpnja Brazil igra protiv Bjelorusije, a Egipat protiv Novog Zelanda.(TS)