30.000 BiH navijača u Chicagu

Meksiko sa 'zvukom sirene' pobijedio BiH, junak napadač ManUtd-a!

Nogometaši Meksika su pogotkom Javiera Hernandeza u sudačkoj nadoknadi prijateljskog susreta s 2-1 bili bolji od Bosne i Hercegovine...

Meksiko je pred 51.240 gledatelja u Chicagu, na stadionu Soldir Field, poveo preko igrača engleskog Tottenhama, Giovanija Dos Santosa, već u 7. minuti utakmice. Svega 20-ak minuta kasnije na 1-1 je poravnao Edin Džeko, a pobjedu je "domaćoj" reprezentaciji osigurao Unitedov Chicharito u posljednjim sekundama utakmice.

Meksikanci će u nedjelju odmjeriti snage s vrlo moćnim i lepršavim Brazilom, koji predvodi najbolji mladi nogometaš svijeta – Neymar. Utakmica će se odigrati u Teksasu. (TS)

szólj hozzá: Mexico vs Bosnia 2:1 GOALS