Nogomet
SPORTOVI
breaking news !: FOTO Apokaliptični prizori na mjestu pada aviona s 242 ljudi: "Izgleda da nema preživjelih"
Nogomet
U mislima samo Francuska

Del Bosque o najvećem suparniku 'furije': On može u Barcu ili Real!

Izbornik španjolske nogometne reprezentacije Vicente del Bosque prokomentirao je nastupe, po većini, najvećih rivala za naslov na Euru. Igru Njemačke ocijenio je najvišom ocjenom...

gol expired (Foto: DNEVNIK.hr)

U razgovoru za njemački Bild del Bosque je nahvalio momčad Joachima Löwa.

Tri vijesti o kojima se priča divider Luka Modrić promijenio plan Luka Modrić odbio liječnički pregled s Milanom: "Ne mogu jer sam..." Franjo Ivanović "Kao na sprovodu" Poslušajte kako je srpski komentator proživio rapsodiju Vatrenih protiv Češke Zvonimir Boban provjerena formula Jedan od ključnih igrača Rijeke ide u Dinamo? Boban daje novac i talent

"Nijemci na Euru igra nogomet na vrlo visokoj razini. Njihov borbeni duh je jedinstven, a radi se o uistinu fantastičnoj momčadi kojoj u ovom trenutnku ne mogu pronaći slabu točku. Vrlo dobro stoje u defanzivi, a Mario Gomez je div u napadu koji je jednog Miroslava Klosea izbacio iz momčadi. To dovoljno govori o njegovim kvalitetama", smatra španjolski strateg koji je brzo razgovor usmjerio na svoje iduće protivnike na Euru.

"U ovom trenutku razmišljam isključivo o Francuzima jer bi sve drugo bio manjak respekta prema tako velikoj reprezentaciji. Bojim li se Francka Riberyja? Da, jednako kao i Karima Benzeme i Samira Nasrija jer se radi o igračima svjetske klase. Neće nam biti lako pobijediti takvu momčad", rekao je del Bosque.

Na novi upit novinara Bilda, Španjolac se osvrnuo i na kolegu na klupi njemačke selekcije Joachima Löwa za kojeg drži da bi bez problema mogao voditi i najveće svjetske klupske momčadi.

"On je vrlo elegantan čovjek koji kvalitetno predstavlja svoju zemlju. Do sada je odradio dobar posao, kako na klupskoj, tako i na međunarodnoj razini. Real Madrid ili Barcelona nisu nedostižni za njega kao trenera", zaključio je 61-godišnji španjolski izbornik. (TS)
 

Nastavi čitati
divider

Još vijesti
divider

 
Prati nas na Instagramu!
Veliki derbi Hajduka i Dinama ponovo su obilježile baklje i pirotehnika. 😐

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Može li Bjelica izvesti Dinamo iz krize? 🤔

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Ostao je još samo Joškov džemper... ⚽

Hvala vam što ste dio zajednice koja ponosno ističe poruku: I MI POMAŽEMO KAMENČIĆIMA! ❤
Najnovije pojačanje UPU ekipe i ozbiljni fantazista - Stipe. ❤️

Evo i njegovih par fotografija s posljednja dva snimanja pa da tako najavimo večerašnju derbi epizodu koju možete pratiti od 21:00 na našem portalu. 🎬

Bokin džemper u kojem Stipe dominira na fotografijama je razgrabljen tijekom ovog vikenda. Ostalo je još samo nekoliko primjeraka Joškovog džempera. Pa bacite oko na link u storyju. 😍