Kakav promašaj Aggera!

Brazilci na krilima Hulka pobijedili Dance: Koga je to gledao Mourinho?

U prijateljskom susretu igranom na neutralnom terenu u Hamburgu, nogometaši Brazila pobijedili su Dansku 3:1.

Skandinavci jednostavno nisu imali odgovora za igru 'carioca', posebice u prvom dijelu kad su izabranici Mana Menezesa zabili sva tri svoja pogotka. Točnije, dva je zabio napadač Porta Hulk (u 8. i 40. minuti), a Brazilcima je pomogao i igrač Danske Zimling koji je u 13. postigao autogol.

Počasni pogodak za Dance zabio je Bendtner u 71. minuti, a treba spomenuti i veliki promašaj danskog kapetana Daniela Aggera u 47. minuti.

Inače, Brazil je igrao u dosta šarenom sastavu, gdje su od poznatijih igrača u prvih 11 bili samo Thiago Silva, Marcelo i Hulk.

Dodajmo da je na utakmici viđen i trener madridskoga Reala Jose Mourinho koji je, navodno, došao pogledati Brazilca Lucasa, za kojega je kraljevski klub zainteresiran.(Agencija VLM)