Zamjene odlučile

Rennes u samoj završnici došao do vrijednih bodova

U prvom dvoboju 13. kola francuskog nogometnog prvenstva Rennes je na svom terenu svladao Lorient s 1-0 (0-0)...

Mreže su mirovale sve do same završnice dvoboja kada je pobjednika odlučio pomalo sretan i spretan pogodak Pedra Henriquea. Igrala se 89. minuta utakmice kada je po lijevoj strani Rennesovog napada prošao Philipp Hosiner, ubacio nisku prizemnu loptu prema petercu gostiju, a ona je najprije sretno došla do Henriquea, koji ju je uz pomoć obrambenog igrača poslao u mrežu. Zanimljivo, obojica su igrača u igru ušla u nastavku utakmice.

Nakon ove pobjede Rennes je skočio na sedmo mjesto s 19 bodova na svom kontu, dok je Lorient ostao u zoni ispadanja, 18. s 10 bodova.

Vodi Marseille s 28 bodova, drugi Paris SG ima 24, a treći Lyon 23. Upravo će ovog vikenda PSG i Marseille odmjeriti snage na Parku Prinčeva u Parizu.