Kakva pljuska...

Real teško stradao u Sevilli, Modriću zbog milimetarskog zaleđa poništen gol!

Nakon Barce, u šestom kolu Primere posrnuo je i Kraljevski klub.

Luka Modrić (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Kakva večer u Primeri! U šestom kolu su prve prvenstvene poraze upisali Barcelona (s 2:1 izgubila kod Leganesa), a onda i Real Madrid koji je kod Seville stradao s 3:0.

Domaćini su furiozno otvorili utakmicu i do polovice prvog dijela stekli kapitalnu prednost od dva gola - dvostruki strijelac bio je Andre Silva, u 17. i 21. minuti.

Pred kraj prvog poluvremena, u 39. minuti, Wissam Ben Yedder je povećao na ogromnih tri razlike.

Početkom nastavka Kraljevski klub je postigao pogodak kojim je smanjio vodstvo Andalužana, zabio je u 55. minuti Luka Modrić, ali je sudac Alejandro Hernandez uz pomoć VAR-a dosudio Modrićevo zaleđe.

Nervozni hrvatski kapetan je nakon toga u 65. minuti dobio žuti karton, a pet minuta kasnije ga je Julen Lopetegui zamijenio i uveo Danija Ceballosa.

VIDEO ----> Sevilla - Real Madrid 3:0