Teška pobjeda

Real slavio s dva penala: Vallejo isključen i podsjetio na Woodgatea

U prvoj utakmici šesnaestine finala Kupa kralja Real Madrid je pobijedio Fuenlabradu 2:0...

Real je na gostovanju pobijedio Fuenlabradu 2:0 u prvoj utakmici šesnaestine finala Kupa kralja. Real je protiv trećeligaške momčadi došao do pobjede teže nego što se očekivalo.

Nakon što u prvom poluvremenu nije bilo golova, Kraljevi su poveli tek u 63. minuti, strijelac je bio Marco Asensio, i to iz jedanaesterca. Na 2:0 povisio je Lucas Vasquez u 80. minuti. Također iz jedanaesterca.

U 80. minuti isključen je domaći igrač Paco Candela, a u finišu utakmice i Realov stoper Jesus Vallejo kojem je to bio debi u dresu Reala.

Vallejo je time podsjetio Jonathana Woodgatea, engleskog braniča koji je svojedobno isključen u debiju za Real.

Zinedine Zidane odmorio je glavne zvijezde i pružio šansu igračima koji manje igraju te igračima iz druge momčadi.