Od provalije do pobjede

VIDEO Sjajni Bale kreirao veliki preokret i ostavio Real u utrci za naslov

Nogometaši Real Madrida slavili su u 35. kolu Primere kod Rayo Vallecana s 3-2 i to nakon što su gubili s 0-2, a 'Kraljevski klub' je nakon dugo vremena zasjeo na vrh ljestvice.

Real je susret kod gradskog suparnika počeo bez Cristiana Ronalda i Luke Modrića, a već nakon 14. minuta domaćini su vodili s 2-0 golovima Embarbe (7) i Michua (14). Bale je 35. minuti smanjio na 1-2, a Lucas Vasquez u 54. izjednačio na 2-2.

Trenutak odluke dogodio se u 81. minuti, kada je Velšanin Bale nakon velike pogreške domaće obrane donio Realu tešku pobjedu. Bio je to sjajan pogodak za velika tri boda.

All Goals HD - Rayo Vallecano 1-3 Real Madrid... by Gol-Live

Modrić je ušao u igru u 63. minuti, dok je Kovačić igrao do 78. minute za Real, koji je u 42. minuti ostao bez ozlijeđenog Karima Benzeme.

Na ljestvici vodi Real s 81 bodom i utakmicom više od Barcelone i Atletica koji imaju po 79 bodova.