Kroos za pobjedu

VIDEO Real upisao još jednu pobjedu bez Ronalda, Modrić pogodio gredu

Real Madrid pobijedio je Celtu 2:1 u 2. kolu Primere...

Nogometaši Reala pobijedili su u susretu 2. kola Primere na svom Bernabeu Celtu s 2-1 i zadržali maksimalan učinak na startu sezone i bez ozlijeđenoga Cristiana Ronalda.

Real je teškom mukom dobio čvrstu momčad iz Viga koja je odolijevala napadima domaćina sve do 60. minute kada je akciju Reala, koju je započeo Luka Modrić, golom zaključio Alvaro Morata. U 67. minuti Celta je izjednačila preciznim udarcem Fabiana Orellane, a tek u 82. minuti Kraljevski klub je došao do pobjede. Pobjednički pogodak zabio je Toni Kroos.

Modrić je odigrao cijeli susret za Real, a u 29. minuti je pogodio i gredu, dok je Mateo Kovačić ostao na klupi.

U ostalim susretima Real Sociedad je slavio u gostima kod Osasune s 2-0 pogocima Juanmija (45+2) i Unaia Garcije (81ag), dok je Eibar kod kuće pogotkom Pedra Leona (62) slavio protiv