Na bod do Atletica

VIDEO Real se iskalio na Celti sa sedam komada, Ronaldo zabio četiri!

Kraljevski klub pregazio je na Santiago Bernabeuu goste sa sjeverozapada Španjolske.

U 28. kolu Primere Real Madrid je sa 7:1 pregazio Celtu iz Viga i stigao na bod zaostatka (uz utakmicu više) za drugoplasiranim Atleticom.

Jednu od najboljih utakmica u sezoni odigrao je Cristiano Ronaldo koji je postigao četiri pogotka, u razmaku od 25 minuta (50.-75.), a drugi i treći su bili iznimno atraktivni.

Ronaldo je sada s 27 golova pretekao Luisa Suareza (25) na čelu najboljih strijelaca Primere. Uz Ronalda (50, 58, 64, 75), u strijelce su se upisali Pepe (41), Jese Rodriguez (77) i Gareth Bale (81), koji se vratio nakon dvomjesečnog izbivanja zbog ozljede.

Celta se odlično držala sve do 41. minute kada su primili prvi gol, a u drugom dijelu su doživjeli katastrofu, koju su ublažili počasnim pogotkom Iago Aspasa (62).

Kod Reala je cijelu utakmicu odigrao Mateo Kovačić, dok je Luka Modrić ozlijeđen.