Real pregazio Deportivo

VIDEO Pogledajte spektakularne golove Jamesa, Ronalda i Chicharita!

Real Madrid je na gostovanju u La Coruni pregazio Deportivo sa 8:2 u 4. kolu Primere…

Real je prvi put u svojoj povijesti postigao osam golova na gostovanju u prvenstvu. Prvi, treći i šesti gol za Real postigao je Cristiano Ronaldo (29, 41, 78), drugi James Rodriguez (36), četvrti i peti Gareth Bale (66, 74), a sedmi i osmi Javier Hernandez (88,90+2). Golove za domaćine postigli su Haris Medunjanin u 51. minuti iz jedanaesterca i Toche u 84. minuti.

Prva dva i zadnja dva gola doista su spektakularna. Kolumbijac je udarcem lijevom nogom iskosa s lijeve strane s vrha šesnaesterca pogodio suprotni gornji kut, dok je Ronaldo kod prvog gola glavom zabio u suprotne rašlje, a "Chicharito" je dvama "bombama" zaključio utakmicu.

Hrvatski reprezentativac Luka Modrić krenuo je od prve minute u sastavu Real Madrida i izašao u 71. minuti. Carlo Ancelotti na travnjak Riazora izveo je sljedeću momčad: Casillas; Arbeloa, Varane, Ramos, Marcelo; Modrić, Kroos; Bale, James, Ronaldo i Benzema.