Odigrali odlično

VIDEO Raspucani Stoke poslao poruku Biliću: Tri gola i tri stative!

Deseto kolo engleske Premierlige kompletirano je utakmicom u Stoke-on-Trentu.

U posljednjoj utakmici 10. kola engleske Premierlige Stoke je pobijedio Swansea s 3:1 i "zaplovio" prema sredini ljestvice.

Wilfried Bony je bio prve ime Stokea s dva gola, zabio je već u trećoj minuti za rano vodstvo, a potom i u 73. za potvrdu pobjede.

U međuvremenu je Swansea izjednačio preko Waynea Routledgea u osmoj, a Stoke poveo autogolom Alfieja Mawsona u 55. minuti.

Igrači Marka Hughesa odigrali su odlično, bili puno bolji i zasluženo slavili. O njihovoj dominaciji dosta govori i podatak kako su osim tri postignuta gola u tri navrata u prvom poluvremenu pogađali okvir gola gostiju (Charlie Adam u 22. i 34. te Marko Arnautović u 38. minuti).

Veliko je to upozorenje Slavenu Biliću jer upravo je njegov West Ham idući protivnik Stokeu (subota, 16:00, Olimpijski stadion u Londonu).

Stoke City 3 - 1 Swansea - All Goals & Full... by All_sport