PSG bez poraza

VIDEO Sam protiv svih: Pogledajte Ibrin show na Allianz Rivieri!

PSG je u 17. kolu francuskog prvenstva pobijedio Nicu 3:0...

Nogometaši PSG-a nastavljaju nizati pobjede u francuskom prvenstvu. U susretu 17. kola PSG je na gostovanju pobijedio Nicu 3-0 i još uvijek je bez poraza u Le Championnatu.

PSG je do 14. pobjede u 17 kola stigao na krilima sjajnog Zlatana Ibrahimovića koji je zabio dva gola, asistirao, te izborio kazneni udarac i isključenje suparničkog igrača.

Parižani su poveli golom Edisona Cavanija u 35. minuti na Ibrinu asistenciju. Švedski napadač je potom izborio kazneni udarac u 44. minuti i sam ga realizirao, a u 61. minuti je sjajnim udarcem iz kosa zabio i treći pogodak na utakmici. Domaćin je od 43. minute igrao bez iskjučenog Niklasa Hulta.

PSG vodi na ljestvici sa 45 bodova, na drugom mjestu je Caen sa 29 bodova, a treći je Angers sa 27 bodova. Lyon je četvrti sa 26 bodova, a Nica je ostala na petoj poziciji sa 25 bodova.