Ibra nevidljiv

Modrić ušao, Kovačić ozlijeđen, Ronaldo promašio šansu utakmice

PSG i Real Madrid odigrali su 0:0 na Parku prinčeva u 3. kolu Lige prvaka.

Real je krenuo bez Luke Modrića i Matea Kovačića, koji se lakše ozlijedio na treningu dan prije utakmice, ali je ipak sjedio na klupi. Modrić je ušao u igru 69. minuti i nekoliko minuta kasnije sudjelovao je u najboljoj akciji Reala na utakmici, koja je rezultirala izglednom šansom za Cristiana Ronalda, no najveća zvijezda Reala iskosa s lijeve strane puca pokraj desne vratnice.

De Bruyne u sudačkoj nadoknadi za pobjedu Cityja, De Gea i Martial spasili ManUtd

Astronomske cifre: Evo koliko zarađuju Ronaldo, Modrić i Kovačić u Realu

Iako je Real stigao u Pariz bez Benzeme, Jamesa i Balea, očekivao se veliki spektakl, a na kraju smo gledali prilično siromašnu utakmicu. Real je imao bolje šanse od PSG-a. Uz opisanu šansu Ronalda, najbliži golu bio je Jese u 25. minuti. Toni Kroos je odigrao izvanredan pas, Jese je izašao pred Trappa iskosa s desne strane, no vratar PSG-a ulazi mu udarac. Ronaldo je u prvom dijelu u dva navrata prijetio glavom, ali Trapp u oba slučaja brani.

Parižani su imali tek jednu ozbiljniju situaciju kada je Cavani početkom drugog dijela pucao pokraj vrata. Bilo je akcija koje su obećavale, ali na kraju bi se akteri uvijek prekombinirali. Čini se da su obje momčadi zadovoljne s osvojenim bodom.

U drugoj utakmici u skupini Malmoe je pobijedio Šahtar 1:0 golom Rosenberga u 17. minuti. Domaći su uz to promašili jedanaesterac u 56. minuti. Nikola Đurđić nije bio precizan s 11 metara, odnosno Pjatov mu je obranio udarac. Darijo Srna igrao je svih 90 minuta za Šahtar, dok je Eduardo ušao u 71. minuti.

Real i PSG su na vrhu ljestvice sa sedam osvojenih bodova, dok je Malmoe treći s tri boda, a Šahtar posljednji bez bodova.

Malmoe - Šahtar 1:0, gol pogledajte ovdje.

Rezultati utakmica 3. kola nogometne Lige prvaka u skupinama A, B, C i D:

SKUPINA A:
Malmo - Šahtar 1-0 (Rosenberg 17). Promašeni penal: Đurđić (Mal, 56)
Paris SG - Real Madrid 0-0

1. Real Madrid 3 2 1 0 6:0 7
2. Paris St. Germain 3 2 1 0 5:0 7
3. Malmoe 3 1 0 2 1:4 3
4. Šahtar Donjeck 3 0 0 3 0:8 0

SKUPINA B:
CSKA Moskva - Manchester United 1-1 (Doumbia 15/Martial 61)
Wolfsburg - PSV Eindhoven 2-0 (Dost 46, Kruse 57). Promašeni penal: Locadia (PSV, 90+1)

1 VfL Wolfsburg 3 2 0 1 4 2 6
2 Manchester United 3 1 1 1 4 4 4
-------------------------
3 CSKA Moskva 3 1 1 1 4 4 4
4 PSV Eindhoven 3 1 0 2 4 6 3

SKUPINA C:
Atletico Madrid - Astana 4-0 (Niguez 23, Martinez 29, O. Torres 63, Dedečko 89ag)
Galatasaray - Benfica 2-1 (Inan 19pen, Podolski 33/Gaitan 2)