Dva penala istog igrača

Prva pobjeda Zagreba u sezoni

U utakmici bez mnogo prilika i atraktivnih poteza, nogometaši Zagreba su do pobjede stigli s dva pogotka iz kaznenih udaraca.

Nogometaši Zagreba su na svom stadionu u Kranjčevićevoj u subotu stigli do prve ovosezonske pobjede u Prvoj HNL, nakon što su u 16. kolu svladali Slaven Belupo s 2-0 (1-0).

Oba jedanaesterca skrivio je gostujući igrač Vinko Međimorec. Prvi kazneni udarac u vodstvo je pretvorio Lovro Medić u 44. minuti, a prvu pobjedu Zagreba u ovoj sezoni potvrdio je Gabrijel Boban u prvoj minuti sučevog vremena u samoj završnici utakmice.

Pred 150 gledatelja na stadionu u Kranjčevićevoj utakmicu sudi Domagoj Vučkov iz Rijeke.

Strijelci: 1-0 Medić (44-11m), 2-0 Boban (90+1-11m)