slovenac presudio

Rijeka u nastavku slomila Zagreb i preuzela vrh

Nakon tri utakmice bez pobjede Rijeka je slavila u Zagrebu i barem na 24 sata preuzela vrh prvenstvene ljestvice...

U utakmici 21. kola Prve HNL Rijeka je kao gost svladala Zagreb sa 2-0 (0-0). Strijelac oba pogotka u drugom poluvremenu bio je Roman Bezjak (53, 63). Rijeka je odigrala očajno u prvom poluvremenu, no prva prava akcija u nastavku rezultirala je pogotkom.

Ovom pobjedom Rijeka se vratila na vrh ljestvice sa 43 boda, jednim više uz utakmicu više od drugog Dinama, koji će u subotu ugostiti Inter iz Zaprešića, dok je Zagreb i dalje uvjerljivo posljednji sa samo 9 bodova, devet manje od pretposljednjeg Osijeka.

Ukoliko Dinamo pobijedi ili remizira, odnijet će jesenski naslov prvaka koji trenutno u svojim rukama drži Rijeka.