Tottenham minimalno

Proradio Higuain: Chelsea se iskalio na najlošijoj momčadi Premierlige

Subotnji program 25. kola Premierlige donio je sedam utakmica.

U 25. kolu engleske Premierlige na Stamford Bridgeu je Chelsea s 5:0 isprašio Huddersfield (golove pogledajte OVDJE) tako se barem donekle iskupio za teško stradanje u prošlom kolu, kada ih je Bournemouth nokautirao sa 4:0.

Posljednjeplasirani sastav Premierlige igračima Maurizija Sarrija stigao je kao naručen da isperu gorak okus s gostovanja kod Bournemoutha. Ponovno je Sarrijevo povjerenje u vrhu napada dobio Gonzalo Higuain i odužio se s dva gola, u 16. i 69. minuti (oba puta mu je asistirao N'Golo Kante).

U međuvremenu je dva gola postigao i Eden Hazard (u 45. i 66. minuti), a konačnih 5:0 postavio je David Luiz u finišu utakmice.

Tottenham je ugostio Newcastle i svladao ga s 1:0, strijelac pobjedničkog zgoditka bio je Heung-min Son u 83. minuti.

Od ostalih susreta izdvajamo onaj između Evertona i Wolverhamptona, gdje su gosti slavili s 3:1 i učvrstili se na sedmoj poziciji.

Brighton & Hove Albion i Watford su odigrali 0:0, Burnley i Southampton 1:1, dok je Crystal Palace u londonskom okršaju s 2:0 bio bolji od Fulhama. Cardiff je s 2:0 kao domaćin pobijedio Bournemouth.