bodovi espanyolu

VIDEO U derbiju začelja viđena dva prekrasna pogotka

Dva prekrasna pogotka viđena su u posljednjoj utakmici 28. kola španjolske Primere...

U posljednjem susretu 28. kola španjolskog nogometnog prvenstva Espanyol je u sjajnoj utakmici svladao Rayo Vallecano s 2-1 (1-0). Espanyol se pobjedom udaljio od zone ispadanja, dok je Rayo ostao tik iznad nje.

Espanyol je poveo u 12. minuti preko Abrahama koji je u bliži kut pospremio prizemno ubacivanje s desne strane. Nakon toga mreže su mirovale do posljednje trećine utakmice kada su uslijedila dva sjajna pogotka.

Bebe je najprije poravnao rezultat na 1:1 kada je iskosa s lijeve strane 'probušio' domaćeg vratara Paua Lopeza. Deset minuta kasnije Hernan Perez je najljepšim pogotkom na utakmici, volejem iz prve, postavio konačnih 2:1.

Espanyol je sada 14. sa 31 bodom, dok je Rayo Vallecano 17. sa 26.

Na vrhu je Barcelona sa 72 boda, osam manje ima drugi Atletico Madrid, a 12 treći Real Madrid.