nezaustavljiv

VIDEO Barcelona na vrhu, Neymar postigao pogodak od kojeg zastaje dah

Nogometaši Barcelone uvjerljivo su slavili u utakmici 11. kola španjolske Primere protiv Villarreala s 3:0...

Barcelona je bez velikog broja prvotimaca slavila pogocima Neymara i Luisa Suareza, koji su u nastavku bili ubojito raspoloženi. Gosti su izdržali 60. minute, a onda je njihovu obranu slomio brazilski napadač Neymar.

Deset minuta kasnije Luis Suarez zabio je s bijele točke, da bi pet minuta prije posljednjeg sučevog zvižduka prekrasan pogodak postigao Neymar. Suarez mu je poslao loptu s lijeve strane, a Neymar ju je prebacio preko sebe i svog čuvara, te iz okreta raspalio po golu i zabio za 3:0.

Barcelona je pobjedom privremeno zasjela na vodeće mjesto Primere s tri boda više od Real Madrida, koji kasnije večeras gostuje u Andaluziji kod Seville.

Recimo i da je u popodnevnom ogledu Athletic Bilbao s 2:1 bio bolji od Espanyola.