Na korak od poraza, ali...

VIDEO Asistencija Halilovića, Sportingu bod za veliki povratak!

Povremeni hrvatski reprezentativac imao je važnu ulogu u jurnjavi koja je plodom urodila u 96. minuti.

U posljednjem susretu 8. kola španjolskog nogometnog prvenstva Sporting iz Gijona i Granada su odigrali 3-3 (1-2), a Alen Halilović odigrao je čitav susret i asistirao za drugi pogodak svoje momčadi koja je u samoj završnici uspjela dostići zaostatak 1-3 i spasiti bod.

Halilović je asistirao Nachu Casesu koji je u 88. minuti smanjio na 2-3, a konačni rezultat postavio je Guerrero u šestoj minuti sudačke nadoknade. Inače, gosti su utakmicu završili s devet igrača, prvo je u 82. minuti isključen Lopes, a u trećoj minuti nadoknade i Doria.

Utakmica je dobro počela za Sporting koji je poveo u 8. minuti golom Bernarda nakon akcije u kojoj je također sudjelovao Halilović, no gosti su preokrenuli rezultat pogocima Pitija u 21., Successa u 41. i El Arabija u 74.

Sporting je sada 12. na ljestvici s devet bodova, dok je Granada, kod koje je Ivan kelava ostao na klupi, ostala posljednja s pet bodova, koliko ima i pretposljednji Las Palmas.

Highlights Sporting Gijon 3:3 Granada CF 19/10... by bekimlorini