Čvrsto na četvrtom mjestu

Presudio igrač s klupe: Osijek se dugo mučio pa ipak uspio pobijediti Istru

Prva utakmica 29. kola Hrvatski Telekom Prve lige odigrana je u Gradskom vrtu.

Osijek je u prvoj utakmici 29. kola HNL-a s 2:0 pobijedio Istru 1961 i učvrstio se na četvrtom mjestu sa 49 bodova, 14 više od petoplasiranog Intera.

Dugo su se Osječani mučili s Puljanima, sve do 66. minute kada je Haris Hajradinović neobranjivo pogodio za vodstvo na asistenciju Gabrijela Bobana.

Inače, Hajradinović je utakmicu započeo na klupi, a u igru je ušao u 26. minuti umjesto Roberta Mudražije.

Do kraja je Istra pokušavala doći do izjednačenja i zlata vrijednog boda u borbi za ostanak, ali umjesto toga dogodila se potvrda Osijekove pobjede. U jednoj kontri je pobjegao najbolji igrač utakmice Boban i matirao vratara Marijana Ćorića za slavlje velike većine od prisutnih 1.337 gledatelja (Istru je bodrila skupina od 15 Demona).

Prati nas na Instagramu!
Drugi ispit za Vatrene na Opus Areni u prijenosu na našem portalu i u programu @novatv_! ⚽✌
Bez obzira na poraz, ponosni smo na ovu novu Hrvatsku! ✅✌🇭🇷

📸: PIXSELL
POLUVRIJEME! ⚽

Hrvatska je ostavila dobar dojam prema naprijed, ali ne izgleda uvjerljivo u obrani. Idemo po još koji gol u drugom poluvremenu! ✅

📸: Cropix
GOOOOOOOL! ⚽

Hrvatska je smanjila na 2-1 nakon udarca Sose kojeg je u vlastitu mrežu spremio Dalot. ⚽✌