Ide im sjajno

VIDEO Povratnici u Premierligu pregazili Kloppov Liverpool!

Kao bosi po trnju proveli su se nogometaši Liverpoola na gostovanju kod povratnika u najviši rang.

U 17. kolu Premierlige Watford je pobijedio Liverpool s 3:0 i učvrstio se na sedmom mjestu na ljestvici.

Redsi su na devetoj poziciji, sa četiri boda manje od kluba koji je prošle sezone osvojio drugo mjesto u Championshipu i kojemu je jedini cilj u ovoj sezoni bio izbjeći ispadanje. Zasad su na dobrom putu.

Već u trećoj minuti Watford je poveo, a strijelac je bio Nathan Ake.

Relativno brzo nakon toga, u 15. minuti, Odion Ighalo poveća prednost domaćih i taj rezultat na semaforu je stajao do 85. minute kada Ighalo svojim drugim pogotkom ubija svaku nadu gostima.

Nakon što je Juergen Klopp na početku svog mandata uspio prodrmati svlačionicu Liverpoola, u posljednja tri kola osvojili su tek jedan od mogućih devet bodova te i dalje stagniraju u sredini tablice.