Liverpool slavio

Premierliga je pred vratima, a Manchester City se sramoti u Njemačkoj

Samo jedan dana prije početka Engleske lige jedan od najvećih favorita Manchester City doživio je težak poraz (2-4) u pripremnoj utakmici kod njemačkog prvoligaša Stuttgarta...

Manchester City primio je čak četiri gola u 36 minuta i obrana će sigurno zabrinuti menadžera Manuela Pellegrinija. Filip Kostić (14), Daniel Dindavi (30) i Daniel Ginczek (36, 38) donijeli su Stuttgartu veliko vodstvo od čak 4-0 na poluvremenu, a "građane" su velike sramote spasili Kelechi Iheanacho (84) i Edin Džeko (89).

Džeko je zabio u svojoj možda i zadnjoj utakmici za City jer prelazi u Romu za 22 milijuna dolara.

City je u Njemačkoj igrao bez svojih Južnoamerikanaca i Yaye Tourea.

Aktualni viceprvak Engleske nastupio je u sastavu: Joe Hart, Bacary Sagna, Vincent Kompany, Aleksandar Kolarov, Eliaquim Mangala, Samir Nastri, David Silva, Jesus Navas, Raheem Sterling, George Evans, Wilfried Bony.

Liverpool je u Finskoj gostovao kod Helsinkija i slavio s 2:0 kasnim pogocima Divocka Origija i Philippea Coutinha. Pogodak Brazilca Coutinha bio je naročito atraktivan. Za oba je gola u 73. i 79. minuti asistirao James Milner.