Nogomet
SPORTOVI
Nogomet
Popis od 15 osoba

Koronavirus pogodio sport u Sarajevu: Zaražen potpredsjednik Željezničara!

U utorak je preminuo vozač ravnatelja kompanije Igman koji je također zaražen koronavirusom.

gol expired (Foto: DNEVNIK.hr)

Potpredsjednik sarajevskog nogometnog kluba Željezničar Jasmin Badžak zaražen je koronavirusom te će najmanje 14 dana provesti u obaveznoj samoizolaciji.

Kako su u utorak prenijeli bosanskohercegovački mediji, Badžak se nalazi na popisu od 15 zaraženih osoba koje je objavila Općina Konjic.

Potpredsjednik Plavih s Grbavice je 11. ožujka u ime kompanije Eurosjaj nazočio proslavi 70 godina rada kompanije vojne industrije Igman iz Konjica, a na njoj je bila jedna zaražena osoba iz Srbije, od koje je, kako tvrde zadravstveni dužnosnici iz BiH, nastao klaster sa smrtonosnim posljedicama.

U utorak je preminuo vozač ravnatelja kompanije Igman koji je također zaražen koronavirusom.

Dužnost predsjednika Željezničara Badžak je privremeno preuzeo u lipnju prošle godine, no nakon samo dva tjedna vratio se na poziciju potpredsjednika.
 

Još brže do sportskih vijesti i prijenosa. Preuzmi
DNEVNIK.hr aplikaciju

Nastavi čitati
divider

Još vijesti
divider

Prati nas na Instagramu!
Veliki derbi Hajduka i Dinama ponovo su obilježile baklje i pirotehnika. 😐

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Može li Bjelica izvesti Dinamo iz krize? 🤔

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Ostao je još samo Joškov džemper... ⚽

Hvala vam što ste dio zajednice koja ponosno ističe poruku: I MI POMAŽEMO KAMENČIĆIMA! ❤
Najnovije pojačanje UPU ekipe i ozbiljni fantazista - Stipe. ❤️

Evo i njegovih par fotografija s posljednja dva snimanja pa da tako najavimo večerašnju derbi epizodu koju možete pratiti od 21:00 na našem portalu. 🎬

Bokin džemper u kojem Stipe dominira na fotografijama je razgrabljen tijekom ovog vikenda. Ostalo je još samo nekoliko primjeraka Joškovog džempera. Pa bacite oko na link u storyju. 😍