Smirio, ostavio i...

Pogledajte Mandžukićevu asistenciju za Ronalda: Juve gazi sve redom

Stara dama je svijet za sebe u Serie A, neumoljivo nižu pobjede na putu prema novom Scudettu.

Mario Mandžukić i Cristiano Ronaldo (Foto: AFP) (Foto: Afp)

U osmom kolu Serie A lider Juventus je stigao do osme pobjede, zadržavši svoj stopostotni učinak. Na gostovanju su s 2:0 svladali Udinese, a pitanje pobjednika riješili su za pet minuta.

Nakon što u prvih pola sata igre nije bilo golova, u 33. minuti je zabio Rodrigo Bentancur na dodavanje Joaa Cancela.

U 37. se u strijelce upisao i Cristiano Ronaldo. Fino mu je loptu spustio naš Mario Mandžukić koji je primirio jedan ubačaj u šesnaesterac domaćih i uposlio Ronalda čiji je udarac lijevom nogom bio neobranjiv.

Do kraja se rezultat nije mijenjao...

Mandžukić je na terenu proveo svih 90 minuta dok Andrija Balić zbog ozljede nije bio u konkurenciji za nastup u redovima domaćih.

U prvoj utakmici subotnjeg programa Cagliari je na svom terenu svladao Bolognu sa 2:0 (1:0) golovima Joaoa Pedra u 22. minuti i Pavolettija u 68. minuti. Bivši kapetan hrvatske reprezentacije Darijo Srna počeo je utakmicu za Cagliari, ali je već u 28. minuti morao iz igre nakon sudara s gostujućim igračem Mitchellom Dijksom. No, čini se da Srnina ozljeda nije ozbiljnije naravi. U početnih 11 bio je sadašnji reprezentativac Filip Bradarić koji je odigrao cijelu utakmicu.