Mignolet u očaju

Pogledajte kako je Willian šokirao Liverpool: Htio je centrirati, ali...

Derbi 13. kola Premierlige igrao se na Anfieldu gdje su se Redsi na kraju morali zadovoljiti s jednim bodom.

U derbiju 13. kola Premierlige Liverpool je u subotu na Anfieldu protiv Chelseaja odigrao 1:1.

Liverpool je poveo u 65. minuti pogotkom Mohameda Salaha, koji je vodeći strijelac lige sa deset golova.

Remi Chelseaju donio je Brazilac Willian, koji je nakon nepune dvije minute na terenu prekrasnim lobom u 85. minuti pogodio za 1:1. Dojam je da je htio centrirati prema drugoj vratnici, ali je šokirao vratara Simona Mignoleta i sve navijače Redsa.

Hrvatski stoper Dejan Lovren nije bio u sastavu Liverpoola.

Manchester United je na Old Traffordu jedva dobio novaka u ligi Brighton & Hove Albion sa 1:0, i to autogolom Lewisa Dunka u 66. minuti.

Niti Tottenham se nije proslavio, jer je protiv West Bromwich Albiona, koji je blizu zone ispadanja, izvukao samo remi, 1:1. Početkom tjedna West Bromwich Albion je smijenio trenera Tonyja Pulisa, a ekipu je privremeno vodi njegov pomoćnik Gary Megson. I već u prvoj utakmici "šok terapija" je dala rezultata. West Bromwich Albion je poveo golom Salomona Rondona u 4. minuti, a izjednačenje Tottenhamu donio je Harry Kane u 74. minuti. Kaneu je to bio deveti pogodak ove sezone u domaćem prvenstvu.

Dan ranije West Ham je kod kuće protiv Leicestera odigrao 1:1.