Čarolija Brazilca

Pogledajte čudesan gol Neymara: Povaljao i ismijao cijelu obranu Juvea!

Barcelona je pobijedila Juventus 2:1 u prijateljskoj utakmici u SAD-u, a oba pogotka za katalonski klub postigao je Neymar.

Dok se oko Neymara diže neviđena prašina zbog spekulacija da prelazi u PSG, Brazilac čarolijama na travnjaku pokazuje da je glavom još uvijek u nogometu.

Ronaldo pomaže Barci i spašava Neymara: Ovako se zarađuju silni milijuni

Barcelona je sinoć na krcatom Metlife Stadiumu u East Rutherfordu u prijateljskoj utakmici pobijedila Juvenuts s 2:1.

Oba gola za Barcu postigao je Neymar, a drugi je pravo remek djelo.
Neymar je ušao u šesnaesterac, povaljao po travnjaku cijelu obranu Stare dame i zabio pogodak. Doista fantastična akcija koju vrijedi pogledati nekoliko puta.

Mario Mandžukić je bio u početnoj postavi Juventusa i igrao do 60. minute, kad ga je zamijenio Gonzalo Higuain. Ivan Rakitić je bio u početnih 11 Barcelone koji su odigrali prvo poluvrijeme, dok je novi trener Katalonaca Ernesto Valverde u drugom poluvremenu izveo potpuno novu momčad.

Juventus – Barcelona 1:2

Juventus: Buffon (Szczesny, 45'); Lichtsteiner (De Sciglio, 45'), Benatia, Barzagli , Asamoah; Khedira (Rincon, , 45'), Marchisio (Pjanic, 45'); Sturaro, Lemina, Bentancur; Mandžukić.

Barcelona: Cillessen (Ortolà, 45'); Aleix Vidal (Semedo, 45'), Piqué (Marlon, 45'), Mascherano (Umtiti, 45'), Digne (Alba, 45'); Samper (Busquets, 45'), Rakitić (Aleñá, 45'), Iniesta (Roberto, 45'); Messi (Arda, 45'), Alcácer (Suárez, 45') i Neymar (Denis, 45').

Strijelci: 0-1, Neymar (15’); 0-2, Neymar (26’); 1-2, Chiellini (63’)

Stadion: MetLife Stadium, East Rutherford

Gledatelja: 82.104