Juve sve bliže naslovu

Pobjede Milana i Lazia, Roma remizirala

Nogometaši Milana i Lazija ostvarili su pobjede u susretima 24. kola talijanskog prvenstva, dok je Roma remizirala peti put u posljednjih šest kola.

Milan je na San Siru pobijedio Cesenu 2-0 golovima Giacoma Bonaventure (22) i Giampaola Pazzinija (90-11m).

Lazio je na Olimpicu slavio protiv Palerma 2-1. Gosti su poveli u 26. minuti golom Paula Dybale, izjednačio je Stefano Mauri u 33. minuti, a pobjedu 'nebesko-plavima' donio je Antonio Candreva u 78. minuti. Mato Jajalo je za goste igrao cijeli susret.

Roma je na gostovanju kod Verone odigrala 1-1 ostvarivši već peti remi u posljednjih šest susreta. Rimljani su poveli golom Francesca Tottija u 26. minuti, a izjednačio je Seydou Keita u 38. minuti svladavši vlastitog vratara.

U petak je Juventus pobijedio Atalantu 2-1 pa sada ima devet bodova više od Rome na drugom mjestu. Napoli je treći sa 42 boda i susretom manje.

Milan - Cesena 2-0 (Bonaventuta 22, Pazzini 90-11m)

Empoli - Chievo 3-0 (Rugani 22, Maccarone 46, 67)

Verona - Roma 1-1 (Keita 38-ag / Totti 26)

Lazio - Palermo 2-1 (Mauri 33, Candreva 78 / Dybala 26)