Četvrta pobjeda zaredom

VIDEO Premierliga ovo ne pamti: Chelsea na bod od vodećeg trojca, golčina Coste!

Chelsea je ostvario četvrtu uzastopnu pobjedu, svladavši u nedjelju u gostima Southampton.

Conteova momčad je slavila pogocima Edena Hazarda i Diega Coste. Chelsea sada ima bod manje od vodećeg trojca u kojem su Manchester City, Arsenal i Liverpool, dok je Tottenham tri boda iza njih. Neizvjesnost na vrhu kakvu Premierliga ne pamti.

Everton je u 10. kolu Premier lige kao domaćin pobijedio West Ham s 2-0. Momčad bivšeg hrvatskog izbornika Slavena Bilića doživjela je šesti ovosezonski poraz, a prvi nakon dvije uzastopne prvenstvene pobjede, primivši oba pogotka u drugom poluvremenu.

West Ham je do 50. minute držao pozitivan rezultat, a onda je belgijski reprezentativac Romelu Lukaku postigao vodeći pogodak za domaću momčad nakon loše reakcije West Hamove obrane. Lukaku je u 76. minuti preuzeo ulogu asistenta, a strijelac za konačnih 2-0 bio je Barkley.