Uz pomoć igrice zaustavio Brazilca

Obranio Ronaldinhu zahvaljujući Playstationu!

Palermov golman Marco Amelia sinoć je obranio jedanaesterac Ronaldinhu u prvom poluvremenu ogleda protiv Milana, a tvrdi da mu je igranje Playstationa pomoglo da zaustavi slavnog Brazilca.

Amelia je bio jedan od najzaslužnijih za veliku pobjedu Sicilijanaca u derbiju kola doma protiv Milana. Dvoboj je završio 3:1, a bivši vratar Livorna obranio je nekoliko ključnih lopti, uključujući i krucijalni jedanaesterac Ronaldinhu u prvom poluvremenu, pri rezultatu 0:0.

Na opće iznenađenje, Amelia tvrdi da je cijelu tu situaciju već doživio prije, i da je zato obranio penal Brazilcu.

'To je bilo kao igranje protiv Ronaldinha na Playstationu. Sve je napravio isto kao u igrici, bilo je to jako čudno,' izjavio je uzbuđeni junak susreta nakon utakmice za talijanski Channel 4.

Ronaldinho je u drugom poluvremenu dobio priliku za revanš s bijele točke, i nije ju propustio.

'Skoro sam mu ponovo obranio, ali to bi stvarno bilo previše!'

Nakon ove pobjede Palermo se probio na 11. mjesto talijanske Serie A, a sljedeću utakmicu igraju protiv Cagliarija.