Bayern posrnuo protiv Sttutgarta

U posljednjem kolu jesenskog dijela bundesligaške sezone Bayern je dobio gol u 90. minuti i ostao bez pobjede protiv Sttutgarta, dok je naš Mladen Petrić zabio jedini gol na utakmici za pobjedu HSV-a protiv Eintrachta.

Mladen Petrić svojim je osmim bundesligaškim pogotkom zapaprio Eintrachtu iz Frankfurta. Udarcem glavom sa 10-ak metara svladao je vratara Eintrachta Proella u 59. minuti i tako omogućio svom klubu da se približi vodećima samo na 2 boda.

Petrić je igrao do 88. minute, dok je Ivica Olić igrao do 72. minute.

Od drugih hrvatskih igrača u Bundesligi, Jurica Vranješ igrao je do 64. minute u 2-1 pobjedi Werdera protiv Wolfsburga, Mario Cvitanović odigrao je svih 90 minuta za Energie koji je igrao 1-1 na gostovanju kod Bayera u Leverkusenu, dok je Andre Mijatović igrao svih 90 minuta za Arminiju u 1-2 porazu od Koelna.

Uoči posljednjeg jesenskog dvoboja između Hoffenheima i Schalkea 04 koji je na rasporedu u nedjelju vodstvo na ljestvici je preuzeo Bayern koji je na gostovanju u Stuttgartu odigrao 2-2. Domaći su poveli preko Khedire (45+1), preokret su donijeli Borowski (48) i Toni (65), ali bod Stuttgartu osigurao je Khedira svojim drugim pogotkom u 90. minuti.

Bayern trenutačno ima 35 bodova, jedan više od Hoffenheima. Međutim, samo bod u posljednjem kolu protiv Schalkea Ibiševiću i društvu donio bi senzacionalni naslov jesenskog prvaka Bundeslige, čemu se sigurno nisu nadali uoči sezone.