U Dinamu očarani Grkom

'Papadopoulos oduševio, on je pravo pojačanje!'

Sportska strana priče Dinamovih priprema u Austriji pala je u drugi plan. Modri su izgubili od Steaue 1:0 i to je za njih kraj priprema u Austriji, jer domaćini su nakon izgreda navijača otkazali utakmicu protiv Austrije u srijedu. No, ako ništa, barem se Grk Papadopoulos predstavio u pravom svjetlu...

Šestoplasirana momčad rumunjskog prvenstva pobjedu nad Dinamom osigurala je u 71. minuti, Kelava je mogao bolje reagirati na ubačaj Bicfalve, a posao je dovršio Kapetanos. Poraz nije previše zabrinuo Dinamovog stratega .

'Ustvari mogu reći čak da sam jako zadovoljan sa ovih prvih sat vremena, htio sam dati šansu svim igračima, i onda se uvijek tako nekako dogodi neko zlo kad se radi odjednom puno izmjena,' izjavio je Kruno Jurčić nakon utakmice.

Doista, dok je na terenu igrala prva momčad Dinamo je imao nekoliko izglednih prilika i bio dominantnija momčad. U drugom poluvremenu Jurčić je uveo čak devetoricu igrača, a Steauin trener samo dvojicu, što se odrazilo na Dinamovu prezentaciju.

'Zadovoljni smo igrom, ali činjenica je da moramo popraviti realizaciju jer sad nam dolaze europske utakmice gdje neće biti puno šansi i svaku koju stvorimo moramo iskoristiti,' kaže Vrdoljak.

A uz Mandžu najviša očekivanja za punjenje protivničke mreže očekuju se od grčkog pojačanja - Papadopoulosa. Nakon premijernog nastupa pobrao je simpatije trenera i suigrača.

'Taj Papadopulos što je došao, stvarno mene je oduševio, vidi se da je s razlogom doveden i uvjeren sam da će biti pojačanje,' zadovoljan je suigračem bio Badelj, a i trener Jurčić:

'Mislim da se radi o pravom igraču koji ima sve one odlike vrhunskog profesionalca i vrhunskog igrača.'

Zbog ozljede gležnja utakmicu je u prvom poluvremenu napustio Robert Kovač ali ozljeda nije ozbiljnije priroda te će biti spreman za gostovanje u Erevanu sljedećeg tjedna.