Loš niz traje i dalje

PAOK opet izgubio, Tudor pred otkazom

Nikako da klub iz Soluna ostvari pobjedu kojom bi prekinuo crnu seriju.

U derbiju 21. kola grčkog nogometnog prvenstva PAOK je poražen na gostovanju kod Olympiakosa 0:1.

Nakon ovakvog ishoda hrvatski stručnjak Igor Tudor sve je bliže otkazu. Bio je to već četvrti uzastopni ligaški susret PAOK-a bez pobjede, a računajući i kup susrete Tudorova momčad je pet susreta bez pobjede.

Pogodak odluke zabio je Omar Elabdellaoui u osmoj minuti. Oba sastava završila su utakmicu s igračem manje. U 66. minuti je isključen gostujući branič Georgios Tzavellas, a četiri minute kasnije 'pocrvenio' je i branič Olympiakosa Saša Zdjelar.

Pirejskom sastavu je to bila 20. pobjeda uz samo jedan remi i impresivnu razliku pogodaka 53:11.

Na ljestvici vodi Olympiakos sa 61 bodom, AEK je drugi sa 42 boda, Panathinaikos na trećem mjestu ima 38, a slijedi PAOK sa 34 boda, čak 27 bodova manje od lidera Olympiakosa.