Striniću 90 minuta

Palermo iznenadio Napoli, Fiorentina nastavlja svoj uspon prema vrhu

U 23. kolu nogometnog prvenstva Italije Fiorentina je u gostima kod Sassuola pobijedila sa 3-1, dok je Palermo na Siciliji pobijedio Napoli također s 3-1...

Za Fiorentinu dva je gola zabio Khouma Babacar (32, 62), a jednog Mohamed Salah (30), dok je Milan Badelj ostao na klupi za pričuve kluba iz Firence. U momčadi Sassuola nije bilo hrvatskog reprezentativca Šime Vrsaljka, koji je ozlijeđen.

Trećeplasirani Napoli je stradao kod Palerma s 3-1, a domaćini su već u 65. minuti imali vodstvo od 3-0. Strijelci su za Palermo bili Lazaar (14), Vaszquez (36) i Rigoni (65), dok je počasni pogodak za Napoli dao Gabbiadini (82). Kod Napolija je cijelu utakmicu odigrao Ivan Strinić, dok je kod Palerma u 86. minuti ušao Mato Jajalo.

Serie A, rezultati:

Sassuolo - Fiorentina 1-3 (Domenico Berardi 67/ Mohamed Salah 30, Khouma Babacar 32, 62)

Palermo - Napoli 3-1 (Achraf Lazaar 14, Franco Vazquez 36, Luca Rigoni 65/Manolo Gabbiadini 82)