Ovo mnogi nikad ne zabiju

VIDEO Čudesno: Pogledajte jedan od najljepših golova vratara svih vremena

Gotovo svatko tko prati nogomet voli vidjeti pogodak vratara, a kada još k tome padne u zadnjim sekundama utakmice, onda definitivno ima posebnu draž.

Jedan od takvih golova zabio je južnoafrički vratar Oscarine Masuluke koji nastupa za Baroka FC u prvoj tamošnjoj ligi. Masuluke ne samo da je zabio pogodak u petoj minuti sudačke nadokande, nego je zabio i jedan od najljepših golova vratara svih vremena.

Vratari inače imaju tendenciju da odlaze u napad u posljednjoj minuti utakmice kad njihova momčad ganja rezultat. Isto je učinio i južnoafrički golman, ali način na koji je postigao pogodak ući će u anale.

Naime, Masuluke je pokazao talent za improvizaciju zabivši čudesne škarice s 15-ak metara i donijevši svojoj momčadi izjednačenje 1-1.