breaking news !: Milanović: "Ovo je priprema za državni udar. To im neće proći, nemojte se bojati!"

Olić pogotkom ostavio Bayern u igri za osminu finala

Bayern je pogotkom Olića svladao Maccabi 1:0 i nakon poraza Juventusa u Bordeauxu došao Talijanima na bod zaostatka.

Bayern je protiv Maccabija tražio pobjedu koja bi mu uz povoljan rezultat iz Bordeauxa ostavio nadu u borbi za drugo mjesto u skupini. Od prve minute krenula su i naša dva reprezentativca, Pranjić i Olić. Upravo je Olić imao i najbolje prigode u prvom poluvremenu. Prvo je u 33. minuti sam pucao snažno ali mu je udarac obranio Davidovitch, točnije lopta ga je pogodila u glavu.

U 45. Minuti Olić je imao još jednu veliku prigodu, Badstuber je ubacio iz slobodnjaka a Olić glavom pucao nekoliko centimetara iznad grede. No, Oliću se ipak otvorilo u 62. minuti nakon što je Gomezov udarac vratar odbio, a Olić se našao na pravom mjestu i doveo domaće u vodstvo. U završnici utakmice Muller i van Bommel mogli su povisiti vodstvo ali završilo je 1:0.

U drugom susretu skupine Bordeaux je pobjedom nad Juventusom osigurao prvo mjesto u skupini a Bayernu dao nadu u borbi za drugu poziciju. Već u 12. minuti Plašil je jakim udarcem dobro namučio Buffona na golu Juventusa. Juve je mogao povesti u 30. minuti, Del Piero je poslužio Camoranesija čiji udarac domaći vratar Carrasso jedva brani. Bordeaux je poveo u 55. minuti, Plašil je ubacio, Buffon je zaplivao u prazno a Fernando lako pogodio mrežu.

Juve je mogao do izjednačenja u 64. minuti, Del Piero je ubacio na pet metara a ni Diego ni Amauri nisu uspjeli ugurati loptu u gol. Konačnih 2:0 za Bordeaux u 90. minuti postavlja Chamakh.

>> Tablice i rezultati Lige prvaka

Na ljestvici prvo mjesto osigurao je Bordeaux sa 13 bodova, drugi je Juventus sa 8, Bayern ima 7 a Maccabi je bez bodova. U posljednjem kolu Juventus dočekuje Bayern u dvoboju za drugo mjesto i osminu finala, a u drugom susretu sastaju se Maccabi i Bordeaux.