Odgovor kritikama: Tomasov donio slavlje Hajduku

Nakon kritika na njegov račun, Marin Tomasov odgovorio je na najbolji mogući. S dva pogotka donio je pobjedu svom Hajduku na posljendjoj provjeri na pripremama u Austriji.

Kada je jedan od velikih Hajdukovih dioničara Ivan Rimac javno kritizirao Marina Tomasov zbog nezalaganja, opravdano se diglo 'pola Dalmacije'. Ne znamo gdje još na taj način dioničari kritiziraju i javno osuđuju igrače jednog kluba, ali treba jasno i glasno reći da to nije njihov posao.

Najbolje je Rimcu odgovorio sam Tomasov. S dva gola u svega 20 minuta u Steyru začepio je usta svom kritičaru iz redova dioničara. Hajduk je očekivano pobijedio lokalnog četvrtoligaša Vorwartsa s 3:1 i time okončao pripreme u Austriji. U Split se hajdukovci vraćaju sutra poslijepodne.

Osim dva gola Tomasova zabio je i Ibričić, a Bijeli su se propisno napromašivali. Treba reći da je prinova Krešo Ljubičić obnovio ozljedu leđa, a poluvrijeme je dobio Nigerijac Eliakwu, novi igrač Hajduka.